Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty, możesz zadać je jednemu z naszych konsultantów. Specjaliści DDK Ubezpieczenia doradzą przy wyborze produktu ubezpieczeniowego oraz w zakresie zawarcia lub przedłużenia polisy.

Odpowiadamy na wątpliwości dotyczące składek, zakresu i warunków ubezpieczenia oraz wyłączeń zawartych w OWU. Pomożemy nie tylko wybrać ubezpieczenie i zawrzeć polisę, ale również jesteśmy pomocni przy składaniu wypowiedzenia umowy bądź sprzedaży przedmiotu ubezpieczenia.

Dzięki naszemu wsparciu polisa, którą kupisz zapewni Ci ochronę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapewniamy szczegółowe odpowiedzi, które rozwieją wszelkie wątpliwości. Poniżej znajdziesz numery telefonów oraz adres e-mail, na który możesz kierować swoje pytania. Dokładamy starań, aby na wszelkie zapytania kierowane drogą e-mailową udzielić odpowiedzi w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości.

    * pola wymagane

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest DDK Ubezpieczenia Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Fabryczna 3/10 20-301 Lublin. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego.