Kim jesteśmy?

DDK Ubezpieczenia Sp. z o.o. to niezależna multiagencja ubezpieczeniowa. W ramach naszej działalności zajmujemy się wsparciem klientów indywidualnych oraz biznesowych w znalezieniu najlepszej możliwej ochrony ubezpieczeniowej.

Skutecznie doradzamy w doborze parametrów zoptymalizowanych produktów ubezpieczeniowych.

Pomożemy zidentyfikować kluczowe obszary ryzyka, wyszukamy oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych, które spełniają kryteria istotne z punktu widzenia klienta oraz przeprowadzamy przez proces wyboru zakresu polisy i zakupu ubezpieczenia od A do Z.

Nasza misja

Misją DDK Ubezpieczenia jest zapewnienie swoim klientom efektywnej ochrony na wypadek wystąpienia wypadku ubezpieczeniowego. Chcemy, aby czuli się bezpiecznie niezależnie od tego, co robią i gdzie przebywają. Dlatego oferujemy szeroką gamę produktów skierowanych do zróżnicowanych grup odbiorców.

Zależy nam, aby ubezpieczający kupował polisę w pełni świadomie. Aby ułatwić wybór produktu, doradzamy najlepsze rozwiązania. Na naszej stronie internetowej udostępniamy również liczne materiały edukacyjne, które przybliżają poszczególne zagadnienia związane z rynkiem ubezpieczeniowym.

Jakie wartości wyznajemy?

Dla nas największe znaczenie ma przede wszystkim fachowość i kompetencje. Wieloletnia praktyka pozwala nam zadbać o ochronę klienta w sposób kompleksowy. Nie tylko doradzamy w zakresie wyboru polisy, ale także chętnie dzielimy się wiedzą oraz udostępniamy wzory dokumentów i numery alarmowe do poszczególnych ubezpieczycieli.

Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Zawsze oferujemy wszelkie dostępne ulgi i zniżki, aby ochrona była nie tylko efektywna, ale również racjonalna pod względem cenowym. Jednocześnie przedstawiamy kilka konkurencyjnych ofert, kierując się atrakcyjnością warunków oferowanych przez Towarzystwo Ubezpieczeń. Dzięki temu ubezpieczający może dokonać wyboru spośród wielu dostępnych rozwiązań.

Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

Nasz zespół składa się wyłącznie z osób pracujących w sektorze ubezpieczeniowym od lat. Dbamy o nieustanny rozwój i szkolenia, śledzimy zmieniające się polityki Towarzystw Ubezpieczeniowych. Praktyczna i aktualna wiedza oraz doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego na wysokim poziomie.

Nieustannie poszerzamy zakres naszej oferty o kolejne produkty poprzez nawiązywanie kontaktu z kolejnym Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

DDK Ubezpieczenia to gwarancja profesjonalizmu i doświadczenia. Z nami poczujesz się bezpiecznie.